♦ Forhandlere

Det eksklusive og unikke reolsystem fra Spectrum føres i møbel-og interiørbutikker over det meste af danmark.

 

Du kan også få oplyst hvilke forhandlere, der findes i din nærhed ved at skrive en mail til: info@molballe.dk

Det vil være en stor hjælp for os, hvis du i emnefeltet skriver "Forhandlere" og i mailen oplyser land og postnummer.

  

 

Forhandlerliste - Danmark 

 

 Illums Bolighuskundeservice@illumsbolighus.dk Amagertorv 10 1160 København K 33141941
 Aisen

Aisen@aisen.dk

 Gl. Kongevej 89-91 1850 Frederiksberg 33211208
 Buehøjgård Møbler

buehojgaard@buehojgaard.dk

 Hove Bygade 4

 2765 Smørum  46769600
 Brdr. Friis Møblerinfo@brdr.friis.dk Gladsaxevej 311 2860 Søborg 39699090
 Interieur & Design

rb@interieur-design.dk

 Hovedgaden 2
 3460 Birkerød 40441275

 Jørgen C. Nielsen Møbler

jcn@moebler.dk

 Industrivej 22

 4000 Roskilde

 46756636

 Lindegaard Poulsen Møbler

info@lindegaardpoulsen.dk

 Nyborgvej 264 5220 Odense SØ 66142500
 Bolighuset Werenberg post@werenberg.dk Kirkevej 15 5464 Brenderup 64441049
 Jobo Møbler jobo@jobo.dk Albuen 1  6000 Kolding 75506833
 Møbelhuset 2 - Brdr. Jacobsenmail@mobelhuset-2.dk Vestergade 35-39 6270 Tønder 74722081
 Juhls Bolighusinfo@juhlsbolighus.dk Perlegade 37 6400 Sønderborg 74423000
 Ingvard Christensen Møbler A/SEsbjerg@ingvardchristensen.dk Storstrømsvej 2 6715 Esbjerg N 75470111
 Ingvard Christensen Møbler A/SVejle@ingvardchristensen.dk Ladegårdsvej  7100 Vejle 75858211
 Living Holstebroinfo@living-holstebro.dk Nyholmsvej 3   7500 Holstebro  97423677
 Hvass Møbler

dan@hdmthisted.dk

 Tigervej 1 7700 Thisted 97922600
 Møbelgårdeninfo@mobelgaarden.dk Langballevej 29 8320 Mårslet 28408420
 Møbelhuset Silkeborginfo@mobelhusetsilkeborg.dk Stagehøjvej 19 A 8600 Silkeborg 86800825
 Seltamail@selta.dk Holstebrovej/Livøvej 13  8800 Viborg  86627200
 Timm Møbler timm@timm.dk
 Århusvej 111 8960 Randers SØ 86201021
 Høgh Møblerhm@hogh-mobler.dk  Vesterbro 67 9000 Aalborg 98128944
 Ulf Bolighus A/Spost@ulf-bolighus.dk Stenbukken 9 9200 Aalborg SV 98184900
 Vodskov Bolighusinfo@vodskovbolighus.dk Plovhusene 1 9310 Vodskov 98293188
 Svanekjær møblerinfo@svanekjaer-moebler.dk Rimmensvej 2 9440 Aabybro 98241270
 Høgh Møbler Hjørringhm@hogh-mobler.dk Strømgade 1 9800 Hjørring 98128944